Виртуальный футбольный менеджер Легион
Логин
Пароль
Регистрация   Забыли пароль
Авторизация через:
Реферальная система
Приложение для Android
 

Футбольні менеджери онлайн чи офлайн?


   Не всім шанувальникам інтерактивного футболу подобаються такі ігри як FIFA або Pro Evolution Soccer. Деяким цікаво не стільки керувати футболістами на полі, скільки торгувати ними і здійснювати інші, з вигляду малопомітні дії, які в підсумку виливаються в перемоги. Спеціально для таких людей ігророби вывели окремо течію футбольний менеджер, і всіх шанувальників таких ігор обов'язково порадує те, що на наступний рік вже було анонсовано три гри цього жанру в офлайн.

   Для початку стало відомо про анонс Football Manager 2016, який вийде на Mac і PC. У Sports Interactive підтвердили роботу над грою, додавши туманну перспективу виходу її на консолях, що навряд чи.

   Крім того, в наступному році на мобільних пристроях під управлінням Android і iOS з'явиться Football Manager Handheld, більш відомий раніше як Football Manager Mobile. Ну і на довершення всього вже відомо про те, що в наступному році вийде Football Manager Touch, який є також поміняв ім'я Football Manager Classic. Дана гра вийде на ПК ближче до зимових свят.

   З цього приводу голова Sports Interactive, Майлс Якобсон заявив, що радий зростаючої потужності планшетів і смартфонів, завдяки чому на таких пристроях можна запускати все більш і більш потужні ігри, що вимагають великої кількості математичних обчислень.

А що на ринку футбольних менеджерів онлайн?


   Як мінімум, такі футбольні менеджери не треба скачувати. ) Тут, як завжди останнім часом, стабільну першість тримають 11х11, ВСОЛ та футбольний менеджер Легіон.

Тріо футбольних менеджерів 


   11х11 все більше преференцій дає тим, хто давно грає чи багато грошей витрачає на гру. Тому новим менеджерам, які не мають наміру робити великі інвестиціі в гру, слід все обміркувати.

   Віртуальна футбольна ліга - її розробники поставили проект на монетизацію, та перестали проводити роботи по покращенню гри.

   Футбольний Легіон - проект, що постійно розвивається, який набирає обертів і на якому абсолютно немає реклами. Також, важливим плюсом є варіативність розстановки гравців на полі і деталізація відеозвіту кожного матчу.

Якщо ви вирішили спробувати гру в Легіоні, то реєструйтесь по кнопці знизу.Футбольный менеджер Легион - знакомство поближе!
Карта сайта   Посетители сегодня   Сейчас на сайте
© Виртуальная Республика 2008-2018
            Яндекс.Метрика